رنگ کردن موهای سفید با روش های ساده و خانگی

سانری 724 دوشنبه 10 آذر 1399 - 09:53
رنگ کردن موهای سفید با روش های ساده و خانگی

چگونه در خانه مو های سفید را رنگ کنیم؟

چه رنگی موی سفید را پوشش میدهد؟

موهای سفید به دلیل ضخیم بودن و نداشتن رنگ دانه مقاومت زیادی نسبت به رنگ پذیری از خود نشان میدهند. به همین دلیل در بسیاری از مواقع موهای سفید به خوبی رنگ نمیگیرند و به سرعت در اثر شستو شو رنگ خود را از دست میدهند.

در ادامه مطلب با چند روش برای گرفتن سفیدی مو آشنا خواهید شد. پس تا پایان مطلب همراه سانری 724 باشی

گرفتن سفیدی مو با چند راهکار ساده:

روش اول:

 مرحله اول: قبل از رنگ کردن مو حتما از نرم کننده  مو استفاده  و موی خود را شانه کنید و بهتر است موهای خود را سشوار کنید تا نرمی مو افزایش پیدا کند و رنگ پذیر تر شود.

مرحله دوم: اکسیدان 9 درصد را به مدت 10 دقیقه بر مو های سفید بزنید. پیشنهاد ما اکسیدان برند پی هو است که از سوختگی و التهابات پوست جلوگیری کرده و حاوی روغن های گیاهی میباشد.سپس با کمک پنبه یا دستمال اکسیدان را از پوست خود پاک کنید و اصلا مو را نشویید و آب نزنید.

مرحله سوم: رنگ موی اماده و ترکیب شده ی خود را به موهایتان بزنید و پس از چک کردن رنگ مو،  مو های خود را با شامپو ی فاقد سولفات بشویید و از ماسک موی مناسب استفاده کنید. پیشنهاد سانری 724 استفاده از رنگ موی برند پی هو میباشد که فاقد مواد مضر و حاوی کراتین مو است.

 

روش دوم:

 مرحله اول: بعد از شانه و براشینگ مو ترکیب غلیظی از رنگ مو و اکسیدان به موها ی سفید زده و پس از 15 دقیقه با کمک دستمال یا پنبه رنگ را از روی مو پاک کنید

مرحله دوم: سپس رنگ مو ی بدون اکسیدان را بر مو ها زده و بعد از چک کردن رنگ مو ، موی خود را بشویید . این روش آسیب کمتری نسبت به سایر روش ها ایجاد میکند.

روش شیمیایی

روش شامپو شیمیایی :

 یک پیمانه پودر دکلره مناسب

یک پیمانه اکسیدان 9 درصد 

یک پیمانه شامپو 

۱۵ قطره آنتی دمیج یا ۵ میل اولاپلکس

را مخلوط نمایید. سپس از ریشه تا ساقه مواد را به مو آغشته نمایید. پس از مکث 20 دقیقه موهایتان را با آب بشویید. سپس موهایتان را با آب بشورید. ماسک مو ترمیم کننده زده و آبکشی ساده نمایید. پس از خشک کردن مو رنگ های روشن را می توانید به کار ببرید. سعی کنید از رنگهای 8.00 و طبیعی 7 همراه با 7 دودی نیز استفاده کنید. با اینکار همراه با گرفتن سفیدی مو، رنگ مو روشنی حاصل می شود.

 

با این راهکار های ساده و خانگی به راحتی میتوانید رنگ موی حرفه ای را به خود هدیه دهید.

همچنین سانری724 هفت روز هفته، بیست و چهار ساعته اماده ارائه خدمات مشاوره رایگان قبل از خرید و فروش انواع محصولات آرایشی ، بهداشتی و کاشت ناخن و تجهیزات سالنی به شما مشتریان محترم میباشد.

 

نظرات
    سانری دوست داره نظرت رو راجع به این مقاله بدونه
    • - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
    • - لطفا فارسی بنویسید.
    • - نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد